Tło Tło
Zobacz zapowiedź!
Play

Dbaj o formę przez cały rok!

Dzięki naszej platformie możesz trenować kiedy i gdzie tylko chcesz! Specjalnie dla Ciebie nasi trenerzy opracowali plany treningowe które pomogą Ci zadbać o formę w dowolnym miejscu na ziemi. Dodatkowo, do każdego treningu nagraliśmy film instruktażowy z solidną dawką wiedzy o wykonywanych ćwiczeniach!

Plany treningowe to za mało? Oprócz tego dostajesz od nas solidną dawkę wiedzy w postaci artykułów, darmowe konsultacje z naszymi trenerami i podpowiedzi z zakresu dietetyki.

Dołącz do społeczności MyFW, do zalogowania wystarczy wyłącznie aktywny karnet!

Zaloguj się

Wszystko na wyciągnięcie ręki

Pracuj nad swoją formą, sprawdzaj progress i poszerzaj wiedzę - wystarczy kilka kliknięć!

Zapomnij o problemach z ćwiczeniami i dietą - Dołączając do MyFW zyskujesz dostęp do platformy, gdzie na bieżąco możesz kontrolować swoje postępy w budowaniu sylwetki, zdobywać przydatną wiedzę i i wyznaczać ambitne cele, które pomożemy Ci osiągnąć! Wszystko jak na dłoni.

Zobacz, co zyskujesz

Wszystko co oferuje nasza platforma jest dla Ciebie dostępne od razu po zalogowaniu, nie musisz nic robić.
By w pełni korzystać z MyFW.pl wystarczy Ci aktywny karnet Fitness World.
Dlaczego warto go mieć? Sprawdź!

Profesjonalne treningi

Zadbamy o Ciebie lepiej niż nie jeden trener personalny! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy plany treningowe i filmy instruktażowe dające Ci niezbędną wiedzę na temat tego jak wykonywać poszczególne ćwiczenia oraz jak trenować..

Profesjonalne treningi

Kontrola postępów

Nadal używasz notesu i długopisu? Nie żartuj! Zapisuj progres w dedykowanym do tego profilu klubowicza i na bieżąco kontroluj jak się rozwijasz. Niezbędne pomiary i podpowiedzi jak poprawić swoje wyniki dostaniesz gratis.

Kontrola postępów

Darmowe konsultacje

Dbamy o naszych klubowiczów, dlatego nasi trenerzy rozwiną wszystkie Twoje wątpliwości. Skorzystaj z ich wiedzy i znajdź odpowiedzi na pytania które Cię nurtują!

Darmowe konsultacje

Wskazówki dietetyczne

Za każdą dobrze zbudowaną sylwetką stoi solidnie przygotowana dieta. Potrzebujesz wskazówki jak poprawić swoją? Nasi specjaliści chętnie Ci w tym pomogą.

Wskazówki dietetyczne

Baza wiedzy

Masz wolne 5 minut i nie wiesz co z nimi zrobić? Dowiedz się czegoś ciekawego sprawdzając jeden z artykułów napisanych przez nas zespół. Ruszamy już wkrótce!

Baza wiedzy
Poprzedni
Następny
Paski

Nie mam karnetu!

To żaden problem! Wystarczy że wykupisz karnet w dowolnym klubie lub na stronie Fitness World a Twoje konto zostanie aktywowane zaraz po zalogowaniu!

Kup karnet

Wchodzę w to!

Świetnie! Wystarczy, że zalogujesz się do platformy swoimi danymi Fitness World i zaczniesz korzystać z platformy.

Zaloguj się